Новини Дрогобича, Львова і України

У Бориславі розпочався ремонт одразу на шести вулицях (ФОТО, ВІДЕО)

Цього тижня у Бориславі розпочато ремонт одразу кількох вулиць: В. Великого, Тустоновицька, Дорошенка, Грушевського, також по вул. Шкільній, перехрестя біля 7 школи, вул. Куліша.

Про це повідомляє офіційний сайт Бориславської міської ради.

10 червня, розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття заїзду до району багатоповерхових забудов по вул. В.Великого, в районі будинку №171, яким передбачено замінити близько 150 м дорожнього полотна.

«У кварталах багатоповерхових житлових забудов міста десятки років не проводились ремонти під’їзних доріг, тому вони зараз в дуже поганому стані. Вищеназвана дорога – в їх числі, і потребувала ремонту вже давно,  – зауважив міський голова Ігор Яворський. – Наразі підрядною організацією здійснюється фрезерування та влаштування основи під асфальтобетонне покриття. Відремонтуємо комунікації, після цього проведемо асфальтування».

Також на вулицю Тустановицьку було завезено підсипковий матеріал, який буде використано для покращення її проїзної здатності.

Як ми уже згадували раніше, у Бориславі тривають підготовчі роботи до ремонту дорожнього покриття на різних вулицях міста. Оскільки після першого етапу робіт (фрезерування) отримано асфальтний зріз, його використовують для вирівнювання інших вулиць міста.

«З ініціативою долучитись до відповідних робіт до нас звернулась керівництво ГК «Буковиця». Ми надали необхідну кількість матеріалу, а роботи з профілювання безкоштовно будуть виконані «Буковицею». Тому я щиро вдячний за небайдужість та допомогу у вирішенні цього питання», – підсумував міський голова Ігор Яворський.

9 червня, розпочато ремонт дорожнього покриття на вул. Дорошенка. Працівниками підрядної організації здійснюється очистку узбічь та фрезерування.

Як наголосив міський голова Ігор Яворський, незважаючи на те, що зараз в міському бюджеті відсутні кошти для ремонту доріг, в тому числі й у зв’язку із впливом факторів надзвичайної ситуації пов’язаної із коронавірусом, вдалося досягнути домовленості із керівництвом підрядних організацій про початок робіт «в борг» з подальшим розрахунком.

Так, цього тижня, окрім вул. Дорошенка, роботи здійснюються ще на декількох об’єктах міста – по вул. Шкільній, перехрестя біля 7 школи, вул. Куліша.

Також міський голова окреслив перелік вулиць, де заплановано провести роботи на поточний рік, зокрема, це вул. Грушевського, Гірна, Івасюка, І. Сеник, Героїв ОУН-УПА, під’їзні шляхи в районах багатоповерхових житлових забудов по вул. В. Великого і Коваліва та інші.

“Розумію, що фінансовий ресурс в цьому році обмежений, але гарантую, що зроблю все від мене залежне, щоб покращити ситуацію у цій сфері” – підсумував Ігор Романович.

Коментарі закриті.