У Кремлі не знають про нібито розмову Путіна і Порошенка в 2015 році

 У Кремлі не знають про нібито розмову Путіна і Порошенка в 2015 році

epa04242873 Ukraine’s President-elect Petro Poroshenko (R), walks past Russian President Vladimir Putin during the commemoration of the 70th anniversary of the D-Day in Ouistreham, France, 06 June 2014. More than 75,000 British Canadian and other Commonwealth Troops Landed on the beaches of Normandy on 06 June 1944 alongside the United States and the Free French, in an Allied invasion of more than 130,000. Another 7,900 British troops were landed by Air.The invasion established a crucial second front in the Liberation of Europe from Nazi occupation, ultimately leading to victory for Allied Forces in 1945. EPA/CHRISTOPHE ENA / POOL MAXPPP OUT

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що не може судити про автентичність опублікованого в інтернеті запису нібито розмови Володимира Путіна і українського президента Петра Порошенка в 2015 році. Про це він сказав в п’ятницю журналістам, відповідаючи на питання про достовірність опублікованого депутатом Верховної ради Андрієм Деркачем аудіозапису нібито бесіди Путіна і Порошенко, передає УНН з посиланням на ТАСС.

“Мені невідомо про те, що така розмова могла мати місце. Я також не можу нічого сказати про автентичність цього запису”, – сказав він.

Відповідаючи на питання, чи вітав Порошенко 12 червня 2014 року Путіна з Днем Росії, Пєсков зазначив, що не може підтвердити цей факт.

“Ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені за такими національними святами, не здійснювалося, не провадиться і зараз, на жаль”, – заявив Пєсков.

Він додав, що йому невідомо про телефонні розмови Путіна і Порошенко, в яких би звучали такі привітання.

Відзначимо, напередодні народний депутат Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей з голосами, схожими на голоси п’ятого президента України Петра Порошенка та президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Сам Деркач стверджує, ніби розмова відбулась 30 квітня 2015 року.

На записах співрозмовники розмовляють досить по-товариськи і обмінюються жартами.

 

admin

ukUkrainian
ukUkrainian