Новини Дрогобича, Львова і України

У Києві ветерани й активісти прийшли під ОП: чого вимагають?

Сьогодні, 14 жовтня, у Києві колона учасників маршу на честь Дня захисників України прийшла на вулицю Банкову до будівлі Офісу президента. Ветерани та активісти вимагають ухвалити закон про колабораціоністів.

Про це повідомляє Інтерфакс Україна, пише “Говорить Дрогобиччина”.

Біля будівлі Офісу президента перебувають декілька тисяч учасників маршу. Вони скандують “Слава Україні, Героям слава”, “Зелю геть”, “Герої не вмирають”.

З собою активісти принесли банери “Марш УПА”, “Ні капітуляції”, а також партійну і національну символіку.

Наразі перед Офісом президента громадські діячі, активісти і ветерани російсько-української війни озвучують вимоги до влади, зокрема:

– ухвалити закон “Про захист української державності від проявів “колабораціонізму”, згідно з яким в українському правовому полі буде запроваджено поняття “колаборант”, а також створити спеціальну комісію, яка розглядатиме злочини колаборантів,

– забезпечити дієву реакцію СБУ і Національної поліції на проросійську діяльність громадян України, які починаючи з 2014 року були помічені в колабораціонізмі;

– ініціювати позбавлення ліцензії на мовлення каналів “112”, NewsOne, ZIK, “Наш”, “Інтер”, “Київ Live”;

– припинити обмеження українських військовослужбовців із ведення вогню у відповідь на обстріли російських військ і найманців на Донбасі.

Нагадаємо, Михайло Яворський привітав українців з Днем захисників України.

Коментарі закриті.