У Львові не пролунає перший дзвоник: урочисті лінійки скасували

 У Львові не пролунає перший дзвоник: урочисті лінійки скасували

Цьогоріч через пандемію коронавірусу і карантин у Львові скасують урочистості в навчальних закладах, які традиційно відбувалися 1 вересня. Також стало відомо, чи  обов’язковими стануть маски в класах для львівських школярів. Про це розповіла очільниця міського управління освіти Зоряна Довганик.

Про це пише “Форпост”.

“1-ше вересня буде в звичному для Львова режимі – а в нас відмінені лінійки. Тобто це все буде нетрадиційно й креативно. Епідситуація у Львові дозволяє відкрити заклади середньої освіти, тож ми готуємось до початку нового навчального року. Наразі невідомо, яка ситуація буде надалі, тож ми вчимо вчителів, щоб вони могли продовжувати працювати дистанційно”, — зазначила Зоряна Довганик.

За її словами, носіння масок і для дітей, і для вчителів у школах передбачене рекомендаціями державного санітарного лікаря. Однак йдеться лише про час між уроками. Натомість під час навчання маски не є обов’язковими. Забезпечувати дітей засобами особистого захисту буде навчальний заклад.

“Учні повинні приходити до школи в масках, дотримуючись карантинних норм. Під час уроків можна їх не використовувати — лише на перерві. Педагоги також повинні бути в масках, але не під час уроку. Окрім того, відбуватиметься температурний скринінг педагогічних працівників та опитування дітей щодо стану їхнього здоров’я”, — додала вона.

Також освітянка відзначила, що наразі про поділ класів на групи не йдеться, однак у разі погіршення ситуації у Львові, школи готові й до такого сценарію: “Будемо думати, яким чином розділити клас на 2 групи та проводити навчання змішано: 1 група — в класі, інша — дистанційно, або ж почергово”.

Нагадаємо, у МОЗ опублікували карантинні правила, які діятимуть в школах.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian