У Львові поліція зупинила концерт “Бумбокс” через порушення карантину, організаторів оштрафували (ФОТО)

 У Львові поліція зупинила концерт “Бумбокс” через порушення карантину, організаторів оштрафували (ФОТО)

Увечері 13 листопада у Львові поліцейські зупинили концерт гурту “Бумбокс”. Під час заходу у нічному клубі Malevich порушували правила карантину.

Про це повідомляє “Українська Правда”, передає “Говорить Дрогобиччина”.

“Під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили повідомлення про те, що в одному з львівських нічних клубів відбувається концерт з порушенням протиепідемічних заходів.

Як встановили співробітники Галицького відділу поліції, організатори концерту не забезпечили дотримання необхідної дистанції між глядачами, окремі з яких також не використовували засобів індивідуального захисту (перебували у закладі без масок).

Виявивши правопорушення, поліцейські негайно припинили концерт”, повідомили у поліції.

На організатора складено адмінпротокол за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує покарання – штраф від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як пише Zaxid.net, йдеться про концерт гурту “Бумбокс”, який відбувався в нічному клубі Malevich, що на просп. Чорновола, 2. На концерті одночасно перебували кілька сотень відвідувачів.

Як повідомляє місцева журналістка Настя Абрамець, яка була присутня на концерті, у масках були лише близько 10 відсотків відвідувачів. Вона також опублікувала переписку з представниками клубу, які запевняли, що всіх карантинних норм буде дотримано.

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, Львів остаточно відмовився вводити карантин “вихідного дня”.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian