У Львові суд виправдав охоронця Димінського за прикриття свого боса в смертельній ДТП

 У Львові суд виправдав охоронця Димінського за прикриття свого боса в смертельній ДТП

У Львові Галицький районний суд виправдав охоронця Петра Димінського Сергія Змроця  у дачі неправдивих показань.

Про це повідомляють “Наші гроші Львів”, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Охоронець був одним із свідків, які стверджували, що не бачили 18 серпня 2017 року за кермом автомобіля Mercedes S 65 AMG Петра Димінського, коли відбулася смертельна ДТП у селі Ямельня Яворівського району. В результаті загинула 31-річна Наталія Тріла, яка була за кермом Opel Astra.

Вину в аварії на себе взяв співзасновник ТОВ “Приватна охоронна фірма “Ірбіс” Андрій Борщ, якого ЗМІ називають охоронцем бізнесмена Петра Димінського. Сам Петро Димінський за кілька днів після ДТП вилетів приватним літаком зі Львова до Женеви і вже не повернувся назад.

Під час ДТП його телефон був в іншому місці. Він пояснив, що його залишив “у Брюховичах на охороні для зарядки”. А хто йому привіз телефон на місце ДТП – він не пригадує.

Згідно з даними у вироку, о 15:10 (приблизна година ДТП) Сергій Змроць подзвонив на телефон Андрія Борща. В цей час телефон знаходився в зоні дії базової станції мобільного зв’язку в смт. Брюховичі, на вул. Балабанівка, 4. О 15:11 з телефону Борща подзвонили на телефон Змроця. Однак на думку суду, не можна ототожнювати місце перебування телефону із реальним місцем перебуванням його власника.

Нагадаємо, за одну добу на Львівщині трапились дві смертельні ДТП.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian