Новини Дрогобича, Львова і України

У мерії Львова радять не відмовлятися від дистанційного навчання: для кого і коли будуть проводити уроки онлайн

Для львівських шкіл закуповують маски та антисептики. Для учнів планують організувати кілька входів у школу, аби не допускати скупчення дітей, а старшим класам рекомендуватимуть раз на тиждень проводити дистанційне навчання.

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на “Твоє місто”.

За її словами, маски видаватимуть працівникам кожного дня, буде також резерв для дітей. Закладам також закуповують дезінфікуючі засоби для прибирання, антисептики, які мають бути при вході, в їдальні, а також дезінфікуючі килимки.

«Ми плануємо відкривати максимально усі входи, які будуть в школах, і запускати дітей через різні, а не через один вхід, щоб не створювати скупчення. Також планується різна організація навчального процесу. Кожна школа має подати свої пропозиції щодо початку навчальних занять»,  – розповіла Галина Слічна.

При цьому посадовиця мерії радить зберігати елементи дистанційного навчання.

«Логічно буде все-таки залишати елементи дистанційного навчання, можливо, раз на тиждень проводити такі уроки для того, щоб не втрачалося все те, що було напрацьовано і розвивати це. Я не кажу про дистанційне навчання для початкової школи, бо це буде трішки складно зробити, адже це малі діти, а от для учнів старших класів можна організовувати раз на тиждень дистанційне навчання», – зазначила Галина Слічна.

Нагадаємо, що міністр освіти заявив, що діти, які бояться коронавірусу зможуть не відвідувати садок та школу.

Коментарі закриті.