Новини Дрогобича, Львова і України

У Польщі біля залізничної колії у кущах виявили понівечене тіло українця

У Польщі наприкінці липня неподалік міста Конін у Великопольському воєводстві біля залізничної колії у кущах знайшли рештки українця у стані розкладання.

Про це повідомляє Польське радіо, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Зазначається, що чоловік міг померти  від переохолодження. За неофіційною інформацією Польського пресового агентства (PAP), виявлені неподалік останків документи належать громадянину України, котрий приїхав до Польщі у першій половині липня.

Чоловік перебував на карантині в одному з населених пунктів у Шамотульському повіті, приблизно за 130 км від місця виявлення останків. Востаннє поліція підтвердила, що чоловік був у місці відбування карантину чотири дні до виявлення тіла. Під час наступного контролю громадянина України вже не застали вдома.

Речниця Окружної прокуратури у Коніні Алєксандра Мараньда повідомила, що розкладання виявлених останків було настільки сильним, що під час проведеного розтину не вдалося з’ясувати безпосередню причину смерті чоловіка.

«Тим не менш експерт виключив участь третіх осіб. Він зазначив, що ймовірною причиною смерті стала гіпотермія (переохолодження тіла – ред.)», – сказала вона.

Мараньда додала, що слідчі чекають на результати додаткових токсикологічних аналізів, взятих із останків померлого. Вона зазначила, що чоловік, тіло якого виявили, був вдягнений у спідню білизну, а поблизу тіла виявили частини одягу та дорожню сумку.

Водночас прокурор Мараньда у розмові з PAP сказала, що виявлене при колії тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, а тому додатково проведуть тест ДНК.

Нагадаємо, що нещодавно озброєний українець у Польщі добряче налякав відпочивальників.

Коментарі закриті.