Новини Дрогобича, Львова і України

В Україні планують продовжити карантин: МОЗ озвучило дати

Епідеміологічна ситуація в Україні неспокійна, спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, госпіталізації, і це є загрозливою ситуацією, яка спонукає переглядати протиепідемічні заходи.

Про це пише “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на Захід. нет

В ефірі «Громадського радіо» ввечері 12 жовтня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив:

«Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити зі шкільною освітою».

Також, за його словами, запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

За словами Ляшка, на засіданні уряду у вівторок, 13 жовтня, МОЗ запропонує продовжити карантин до 31 грудня 2020 року. Крім того, за словами головного санлікаря, буде запропоновано обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22 години.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки рекомендувало закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня включно. Таку ж рекомендацію надала Державна комісія ТЕБ та НС, яка також рекомендувала ВНЗ перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня.

Коментарі закриті.