Новини Дрогобича, Львова і України

Відділення Стебницької міської лікарні практично заповнені хворими на коронавірус

У п’ятницю, 3 липня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині за участі міських голів Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та керівництва Дрогобицького району, правоохоронних органів, держустанов та структурних підрозділів ДМР.

Про це повідомили у пресслужбі ДМР.

Під час засідання обговорили питання щодо роботи Стебницької міської лікарні, яка приймає хворих на коронавірус, відкриття дитячих садків та лазень, а також ситуацію зі Стебницьким ДГХП “Полімінерал”.

Як зазначив заступник начальника відділу охорони здоров’я ДМР Святослав Кучерявий, відділення Стебницької міської лікарні практично заповнені хворими. Якщо кількість хворих збільшуватиметься і надалі, то лікарі не зможуть надавати медичної допомоги всім пацієнтам, адже серед медиків не вистачатиме людського ресурсу.

Відтак міський голова Дрогобича Тарас Кучма закликав колег – міських голів з інших міст сформувати на базі своїх медичних установ медичні бригади лікарів, які у потрібний момент зможуть підтримати та замінити лікарів-медиків зі Стебницької лікарні.

Щодо КНП “Дрогобицька міська лікарня №1”, за словами Тараса Кучми, лікарня готова до прийому ургентних хворих із супутньою коронавірусною хворобою.

Щодо відкриття дитячих садків і лазень, з приводу чого неодноразово звертаються мешканці, з цим питанням від імені Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині звертатимуться до Львівської обласної державної адміністрації.

Також Міжрегіональний координаційний штаб з протидії коронавірусу на Дрогобиччині клопотатиме перед вищими інстанціями щодо вирішення проблеми із проваллям на території Стебницького ДГХП “Полімінерал”.

 

Коментарі закриті.