Новини Дрогобича, Львова і України

Відомий лікар психіатр відкриває «Лабораторію щасливих людей»

 

  Світлана Ісаєнко – лікар психотерапевт і психіатр, автор online-курсу «Лабораторія щасливих людей», в якому взяли участь понад 3000 осіб. Старт марафону вже у вересні.

  Формат «Лабораторії щасливих людей» особливий – кожен учасник отримає не просто курс, а психотерапевта онлайн, та авторські завдання від доктора Ісаєнко. 

  Тривалість курсу – 1 місяць. Кожного учасника чекає місяць, наповнений теоретичними знаннями, техніками для опрацювання внутрішніх конфліктів, гіпносуггестівной сеансами і, звичайно ж, домашніми завданнями.

  Як розповідає автор курсу, доктор Ісаєнко, буде багато роботи, але життя зміниться в кращу сторону. Кожен учасник нарешті знайдете внутрішню свободу, усвідомить і познайомиться з собою істинними

  «Напевно ти ставиш запитання, чому лабораторія щасливих людей, можливо тобі» ріже очі” і ти подумав, що я помилилася, але це не так. Найголовніша помилка людей – бути не собою, а щастя воно у всіх різне. Найвище Щастя – це дивитися на світ своїми очима, навчитися приймати себе по 1 разу, тричі в день.  Ми всі не ідеальні, тому стань воістину щасливих людиною, стань собою» – Світлана Ісаєнко.

Leave A Reply

Your email address will not be published.