Новини Дрогобича, Львова і України

Вилізла на парту у камуфльованому вбранні: вчителька оригінально читала вірші на уроці (відео)

Педагогиня каже, що завжди намагається подати матеріал так, щоб дітям було доступно і цікаво.

Відео, як вчителька літератури на Рівненщині залізла на парту у камуфльованому вбранні й декламувала Маяковського, зняли її учні. Воно миттю набрало десятки тисяч переглядів і коментарів.

Як до такої методики викладання ставляться учні, педагоги та що кажуть в управлінні освіти, йдеться 24 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Валентина Олександрівна — креативна, пояснює директор школи. Зізнається, що побаченому не здивувався.

Вчителька навіть одяг відповідний пошила собі сама. Бо це, за її словами, привертає увагу дітей.

“Можливо комусь це подобається, комусь не подобається, але байдужим залишитись дуже важко”, — зазначає директор школи Володимир Федорась.

Залізла на парту у камуфльованому вбранні. Відео, як вчителька літератури  з Рівненської області декламувала Маяковського, зняли її учні. Воно миттю набрало десятки тисяч переглядів і коментарів. Як до такої методики викладання ставляться учні, педагоги та що кажуть в управлінні освіти – дивіться далі.

Зате, кажуть у ліцеї, уроки Валентини Ткачук добре запам’ятовуються. Учні переконують, що вчительку люблять і поважають.

Натомість ці кадри передивилося вже усе обласне управління освіти. Кажуть, те, що вчителька креативна — це плюс.

“Якщо педагог не виходить за межі моральних і етичних норм, значить він абсолютно правильно це робить, тоді його матеріал не є сухим, він носить прикладний характер, даний учитель цікавий учням”, — вважає керівник управління освіти на науки Рівненщини Петро Коржевський.

Та до онлайн-слави вчителька ставиться байдуже.

“У мене 2 корови і гній як лежав із позавчора, сьогодні та купа збільшується і тим коровам до моєї популярності…. Вони тільки чекають сіна”, — жартує Валентина Ткачук.

Змінювати подавання матеріалу на уроках зарубіжної літератури вона не збирається. Як і виступати проти камери у класі, бо, переконує педагогиня, на своїх уроках вона відкрита і приховувати немає чого.

В Олександрійському ліцеї вчитель історії під час уроку вилізла на парту і зачитала вірші Володимира Маяковського. Відповідне відео з’явилося у соцмережах, передає APnews.

На опублікованих кадрах, вчителька у камуфляжному вбранні вилізла на парту. У такому положенні вона розповідала про революцію у віршах Володимира Маяковського “З вулиці на вулицю”.

Коли учні поцікавилися тим, чому вчитель вилізла на парту, вона відповіла: “Я ж про революцію розповідаю, це яскравий приклад!”

У мережі відео з назвою “Коли ти любиш свою роботу” викликало неабиякий резонанс.

Коментарі закриті.