Новини Дрогобича, Львова і України

Єгипет – чарівний світ морського відпочинку

Подорожі – це те, що міняє свідомість людини, оновляє, насичує енергією, новими відчуттями, спокоєм і насолодою. Важливо вміти якісно і безпечно подорожувати, щоб враження від поїздки залишились приємними. Для цього радимо скористатись готовими туристичними турами. Часто ми думаємо: «Хто ж, як не ми самі можемо організувати собі самостійно найкращий відпочинок?». І ця думка є дуже помилковою. Так, безперечно, ми знаємо краще, який готель нам може підійти, хочемо ми активний відпочинок, чи надаємо перевагу пасивному відлежуванню боків на пляжі, любимо екскурсії, чи навпаки стараємось скористатись всіма привілеями, якими забезпечує нас готель. Але для того, щоб ваші сподівання не зруйнувались жорстокою реальністю, щоб ваш відпочинок був комфортним, а вам не довелось думати, де поїсти, на що подивитись і який готель вибрати, необхідно знайти туроператора, який забезпечить вам справжню казкову мандрівку.

Таким туроператором є «Поїхали з нами» – https://poihalyznamy.com.ua/countries/egypt/. Це команда чудових професіоналів, які запропонують вам відпочинок вашої мрії, знайдуть підхід до кожного клієнта, розкриють всі таємниці якісного відпочинку. Їх тури знайдуть поціновувачів серед всіх, а особливо серед дітей, наприклад, «Дитячі канікули в Єгипті». Якщо ви полюбляєте відпочинок елітного класу, радимо поїхати у Шарм-ель-Шейх. Це курорт, що знаходиться на Червоному морі. До речі, тут активно розвинуте підводне плавання, тому ви всі, хто люблять дайвінг, точно матимуть чим зайнятись. А для новачків можна скористатись послугами інструкторів у дайвінг-клубах. Радимо тим, хто любить морську флору і фауну, відвідати Хургаду. Деякі готелі Хургади на своїй території мають коралові рифи, тому вам не доведеться далеко відпливати від берега, щоб побачити рифи і риб.

Для тих, хто любить коралові видовища, радимо відвідати заказник Рас-Мохаммед. Рифами Рас-Мохаммеда захоплювався і досліджував Жак-Ів Кусто. Якщо ж ви любите споглядати не на морську глибінь, а надаєте перевагу катанню на водному транспорті, то для вас у Шарм-ель-Шейху є безліч клубів, де ви зможете орендувати яхту і відправитись у захопливу морську мандрівку.

Для тих, хто любить нічне життя, у Шарм-ель-Шейху, а точніше в Наама Бей є безліч дискотек, нічних клубів, казино, де ви зможете подрайвувати і потанцювати. Перебуваючи в Єгипті відмовтесь від європейської кухні. Ви не пожалієте, бо тут можна знайти неймовірно смачні страви з м’яса, особливо баранини, чи риби. Навіть можна спробувати фаршированого голуба. Також є велике різноманіття овочевих страв для вегетаріанців. Вся їжа легка в засвоєнні і адаптована під смаки будь-якого туриста. Щодо пам’яток архітектури чи історичних місць, то побувати в Єгипті і не побачити піраміди було б найбільшою помилкою в житті. Одного відпочинкового дня буде цілком достатньо, щоб оглянути комплекс пірамід і дізнатись про них щось цікаве.

Не забувайте про храми Луксора, наприклад, про храм Ком-Омбо, що присвячений божественній тріаді. Тут ви можете натрапити навіть на мумії крокодилів, яких утримували в цьому храмі. Поблизу Каїру ви можете побачити оазиси з гарячими джерелами, але без гіда краще їх не шукати. В такому разі краще відправитись у круїз по Нілу і відвідати Асуан чи Едфу. Подорожуйте Єгиптом тільки з перевіреним туроператором, який підбере тур, що ідеально підійде під ваші потреби і вподобання. Поїхали з нами – твоя мандрівка стане казкою.

Коментарі закриті.