Новини Дрогобича, Львова і України

Заробітчанка з Франківщини дізнавшись, що хвора на коронавірус втекла з лікарні додому

На Івано-Франківщині в Коломийському районі до лікарні примусово госпіталізували 39-річну місцеву мешканку з чоловіком. 23 березня жінка літаком повернулась зі заробітків, з Брюсселя. А по прибутті в Україну у неї виявили підвищену температуру. Під час проведення швидкого тесту на COVID-19 результат був позитивний.

Про це повідомляє УНІАН.

За інформацією журналістів, того ж дня каретою швидкої медичної допомоги жінку забрали до Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, де провели аналіз швидким тестом на COVID-19. Він виявився негативним. А наступного дня об 11:00 аналіз зробили повторно – результат позитивний. Виставили діагноз: підозра на інфікування COVID-19.

Того ж дня, 24 березня, по обіді пацієнтка з невідомих причин вирішила покинути лікувальний заклад і, ймовірно, планувала повернутися додому на Коломийщину. На дзвінки не відповідала, на контакт з лікарями не виходила.

Правоохоронці розшукали й затримали жінку разом з її чоловіком на трасі біля Раківчика. Їх обох госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. Наразі встановлюються методи пересування жінки з Києва на Коломийщину.

Начальник Коломийської поліції Остап Білейчук повідомив, що станом на 26 березня жінку з обласної інфекційної виписали, бо повторний тест показав негативний результат. Зараз вона зобов’язана дотримуватися самоізоляції, в іншому випадку на неї буде складено протокол про адміністративне порушення.

Коментарі закриті.