Новини Дрогобича, Львова і України

«ZeДача»: стало відомо, у скільки мільйонів обходиться держдача Зеленського українцям(ДОКУМЕНТ)

Обслуговування резиденції у Конча-Заспі, куди нещодавно переїхав зі своєю родиною президент Володимир Зеленський, обходиться держбюджету у 3,5 млн грн на рік. 

Про у Facebook написав нардеп Володимир Ар’єв, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Як наголосив Ар’єв, згідно з декларацією, Зеленський має достатньо власного житла як в Україні, так і за кордоном. Проте жити він вирішив у державній резиденції.

Він підкреслив, що готуватися до переїзду на держдачу Зеленський почав ще у червні 2019, щойно як став президентом.

До свого допису Ар’єв додав офіційну відповідь на його запит від Офісу президента.

«Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-декларацією, має 5 квартир в Києві, розкішну віллу в Італії, апартаменти у Великій Британії і кілька готельних номерів в Грузії, тепер живе ЗА ВАШ рахунок! Тепер ви, українці, оплачуєте житло доларовим мільйонерам Зеленським.

Ось офіційна відповідь керівника президентського офісу: цього року за державну дачу, куди переїхало президентське сімейство, платники податків викладуть 3,5 мільйони гривень. Причому, з листа видно, що готуватися до переїзду Зеленський почав у червні 2019, щойно як став президентом. Тобто, одразу, коли пообіцяв передати деждачі дітям.

Своїх власних тисяч квадратних метрів житла Зеленським виявилося замало і вони вирішили мешкати за народні гроші. А ви, шановні українці, після цього і далі слухайте, як нинішній президент розповідає вам, що нормально прожити можна і за мінімалку», – написав Ар’єв.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3545573352172162&set=a.103647476364784&type=3&theater

Коментарі закриті.