Зеленський подякував Італії за гумдопомогу для подолання наслідків паводків

 Зеленський подякував Італії за гумдопомогу для подолання наслідків паводків

Глава української держави Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єрміністром Італійської Республіки Джузеппе Конте.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу президента. Передає Говорить Дрогобиччина.

Зеленський подякував співрозмовнику та уряду Італії за надання гуманітарної допомоги Україні для подолання наслідків паводків у західних регіонах.

“Надане Італією обладнання допоможе нам швидше впоратися з ліквідацією наслідків стихії та відновити постраждалу інфраструктуру Прикарпаття. Дякую за оперативність ухвалення вашого рішення та доставку в Україну гуманітарної допомоги”, – сказав Володимир Зеленський.

У свою чергу Конте подякував за те, що Україна відправляла своїх лікарів на допомогу італійським колегам у лікуванні коронавірусних хворих.

Також співрозмовники наголосили, що сподіваються на відновлення регулярного авіасполучення між двома державами вже найближчим часом, а також на відновлення економічних зв’язків.

“Окрема увага була приділена безпековій ситуації на сході України. Глава держави констатував слабкий прогрес у виконанні домовленостей Паризького саміту в Нормандському форматі, хоча Україна зі свого боку дотримується всіх взятих на себе зобов’язань”, – зазначають в ОП.

Мова йшла також про українського нацгвардійця Віталія Марківа. Зеленський наголосив, що сподівається на справедливе рішення італійського суду у цій справі.

Глава держави нагадав про запрошення Джузеппе Конте до України. Прем’єрміністр Італії висловив сподівання, що цей візит може відбутися до кінця поточного року.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian