Новини Дрогобича, Львова і України

“Бухий” чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку під час сварки з дружиною

У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку за те, що вона втрутилася в його суперечку з дружиною та заступилася за свою матір.

Від смерті дівчину врятував старший брат, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аня зараз у лікарні з глибокими опіками обличчя, шиї та лівої руки. Як їх отримала, дівчина воліє не згадувати: “Трошки неприємно”.

Все сталося 7 січня, мати прийшла з роботи надвечір, удома була Аня, брат та молодша сестра. Батько спав у кімнаті – увесь день він святкував прийдешнє Різдво з сусідом. Чоловік прокинувся дуже агресивним, між ним та жінкою почалася сварка.

“Він мене хотів вдарити. Анічка з кімнати забігла і почала за мене заступатися. Старший заскочив і почав їх розбороняти”, – розповідає Наталія Крицька.

Розлючений чоловік вибіг на вулицю і за хвилину забіг назад до хати з пляшкою бензину в руках. “Він хапає Аню за руку і з баклажки почав лити по стінах, Ані на лице, і так як в печі горів вогонь, то в момент спалахнув той вогонь, і так пішло все Ані на лице”, – каже мама дівчинки. Старший брат почав гасити сестру, мати схопила 6-річну сестричку та вибігла з палаючого будинку. Чоловік мовчки спостерігав. “На сходах стояв дивився. Я коли Аньку кинув в сніг, я обертаюсь, кричу йому: допоможи! А він каже: кому треба, хай той спасає”, – пригадує брат постраждалої Іван Крицький.

Сусіди викликали рятувальників та поліцію. Як тільки чоловік почув про правоохоронців, кинувся навтьоки. Швидка, яку викликали сусіди, не змогла дістатися до будинку по слизькій дорозі, тож обпечену дівчину брат з сусідом несли до карети швидкої приблизно два кілометри. З реанімації Аню вже перевели в опікове відділення, але процес одужання буде довгий. “Реабілітація буде не менше року, і десь після року треба буде робити лікування косметичного плану”, – каже завідувач опікового відділення Чернівецької лікарні швидкої допомоги Ігор Семенюк.

Батьку Ані, якого затримали через кілька годин після нападу, загрожує довічне ув’язнення. Родині, яка залишилася без житла і грошей, допомагають волонтери. Сама Аня наразі мріє про одне – побачити свою молодшу сестричку. Оскільки у сім’ї немає житла, дівчинку забрали в будинок малютки. Мати та брат поки живуть в лікарні, поруч із Анею.

Коментарі закриті.