«Через два тижні у нас буде Італія. Бо живемо в середовищі придурків» – Юрій Винничук

 «Через два тижні у нас буде Італія. Бо живемо в середовищі придурків» – Юрій Винничук

Письменник Юрій Винничук висловився про пандемію коронавірусу, його поширення в Україні і соціальну відповідальність кожного громадянина.

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина“.

Так, Юрій Винничук зазначив наступне:

«Через два тижні буде в нас Італія. Бо живемо в середовищі придурків. Ніхто ні сам не ізолюється, приїхавши з-за кордону, ні його не ізолюють. Ніде ніхто не дотримує дистанції. Поки не гавкнеш. Вчіться гавкати. Нє, не так, а ГАВ!!!

Гульбанять наші заробітчани по рідних селах аж гай гуде. А крім того й тестів нема. Тестів нема – статистика ідеальна. А тим часом народу з запаленням легенів більшає.

Який вихід? В Північній Кореї одного ідіота навіть розстріляли за порушення карантину. Але я би наших імбецилів заганяв у недіючі шахти і спускав би їм на мотузці тормозок. Бо я, курва, гуманний.Але моя гуманність має межі.

В Китаї вдалося все стабілізувати. Вони його (коронавірус, – ред.) породили, вони ж його і приморили. А ми, знаючи, досвід і проколи інших країн, висновків не робимо. Тоді влада повинна такі висновки робити

Але влада в нас така, яку більшість і бажала. Я б на місці дохторів ще запитував інфікованих, за кого вони голосували… Дуже цікаво»

 

 

admin

ukUkrainian
ukUkrainian