Новини Дрогобича, Львова і України

Депутати регулярно порушують масковий режим. Чи їх за це каратимуть?

Нардеп від “Слуги народу” нагадав, що у альтернативному до законопроекту про штрафи за неносіння масок пропонувалося також встановити підвищену відповідальність за таке порушення працівниками держустанов і народним депутатам.  

Про це повідомляє УНІАН, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, народний депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський розповів, як можна буде притягувати до відповідальності депутатів за неносіння маски.

Депутат нагадав, що у альтернативному до ухваленого сьогодні закону про штрафи за неносіння масок пропонувалося також встановити, що якщо працівники держустанов, в тому числі, народні депутати, порушують масковий режим, то вони мають за це підвищену відповідальність.

“Я бачу можливим притягнення народних депутатів за неносіння маски в залі Верховної Ради… Яким чином це забезпечити? Це можна, наприклад, спікер робить відповідне зауваження людині. Якщо людина не реагує, офіційне відео у Верховній Раді фіксує порушення депутатом режиму носіння масок, а Верховна Рада є громадською спорудою. І тоді поліція може на виході з Верховної Ради вручити протокол такому народному депутату”, – сказав Монастирський.

Єдиним питанням, за його словами, залишається те, що згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, постанова про притягнення до відповідальності складається на місці вчинення правопорушення.

“Оскільки поліція не має доступу в зал Верховної Ради, – тут є от у мене питання чисто практичне”, – зауважив голова комітету.

Нагадаємо, на Львівщині поліція стежить за дотриманням маскового режиму.

Коментарі закриті.