Новини Дрогобича, Львова і України

На Львівщині акушерку звинувачують у смерті немовляти: перші подробиці

У Самбірській центральній районній лікарні акушерку звинувачують у службовій халатності, через яку померла новонароджена дитина.

Про це повідомили у поліції Львівської області.

За версією слідства, вагітна 25-річна мешканка Самбірського району поступила у лікарню 19 серпня 2018 року, а за три дні, 22 серпня, у неї народився мертвий плід. Експертизи показали, що смерть дитини наступила внаслідок недостатнього спостереження лікаркою за вагітною та за її плодом, а також через невчасну діагностику.

Акушерці пологового відділення Самбірської центральної районної лікарні, відповідальній за обстеження вагітної, спостереження та ведення пологів, слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Якщо її провину доведуть, лікарці загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, на Львівщині через халатність лікарів помер 23-річний хлопець.

Коментарі закриті.