Новини Дрогобича, Львова і України

На Львівщині запрацювали нові карантинні обмеження в роботі громадського транспорту

Із понеділка, 22 листопада, на Львівщині запрацювали нові карантинні правила, що стосуються пасажирських перевезень у громадському транспорті, а також роботи шкіл.

Про це пише zaxid.net.

Зокрема, відтепер не вакциновані пасажири не зможуть користуватись обласним громадським транспортом, за винятком дітей до 18 років, яким вакцинація не необов’язковою. Для того, щоб і надалі без обмежень їздити у приміських та міжміських маршрутках і електричках необхідно показати:

  • сертифікат про повний курс вакцинації від коронавірусу;
  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію однією дозою препарату від коронавірусу;
  • негативний результат ПЛР чи антиген-тесту на коронавірус, зроблений за 72 год. до поїздки;
  • свідоцтво, що підтверджує одужання від коронавірусу.

Перевізники зобов’язані інформувати пасажирів про запровадження нових обмежень, а працівники залізниці мають перевіряти наявність відповідних документів.

Крім цього, відсьогодні всі учні 5-11 класів шкіл Львова та області повертаються до очного навчання. Це стосується лише тих шкіл, де 100% вчителів – вакциновані. Також, за рекомендацією обласної комісії ТЕБ і НС, до стаціонарного навчання можуть повернутися й студенти, однак рішення про відновлення навчання університети приймають самостійно.

Нагадаємо, що з 30 жовтня Львівщина перейшла до «червоної зони» карантину, де діють посиленні обмеження, однак повністю вакцинованих ці обмеження не стосуються.

Leave A Reply

Your email address will not be published.