Новини Дрогобича, Львова і України

На заході України священик відмовлявся поховати чоловіка через церковні борги (ВІДЕО)

На Тернопільщині у місцевій церкві села Грабовець відмовилися ховати небіжчика, поки його рідні не оплатять  церковних боргів на суму 550 гривень.

Про це повідомляє Obozrevatel.

“Скажіть, будь ласка, в селі є така “традиція”, що, коли треба поховати людину, то в першу чергу треба йти не до священника, а до церковного касира для того, щоб здати його земні борги і борги його сім’ї. Розумію, що, може, пишу не за темою, але сама з цим зіткнулася і просто стало цікаво: у селах, крім Грабовця, є ще такі “інкасатори”, – написала місцева мешканка Наталя Дерев’яна у Facebook.

Її пост викликав гарячу полеміку в коментарях. Деяких обурили подібні вимоги в храмі. Інші ж зазначили, що сума щомісячного збору в 20 гривень насправді невелика, і церква повинна на щось існувати, якщо люди користуються її послугами. Треті порадили поміняти священника і звернутися зі скаргою в єпархію.

У відповідях на коментарі Наталя уточнила, що пізніше похорон усе-таки відбувся, але не без скандалу. Також вона підкреслила, що її родич вносив гроші до церкви в міру можливостей.

Нагадаємо, на Прикарпатті священика вигнали з автобуса через захист української мови.

 

Коментарі закриті.