Новини Дрогобича, Львова і України

“Ніхто не захистив”: у поїзді “Маріуполь-Київ” збоченець жорстоко побив жінку на очах у сина і намагався її згвалтувати (ФОТО)

Вчора вночі, 31 липня, у поїзді “Маріуполь-Київ” на пасажирку з дитиною у їхньому купе напав зловмисник. Він жорстоко побив жінку і намагався її згвалтувати.

Про цю подію повідомила сама постраждала Анастасія Лугова у Facebook.

Постраждала розповіла, що вночі 31 липня близько 3:00 вона прокинулася у своєму купе від ударів по голові. Пасажирка побачила невідомого чоловіка і почала кричати, від чого прокинувся її син, який також почав кричати і простити не бити маму. Чоловік хотів вдарити дитину, але жінка пообіцяла виконати його вимоги, якщо він цього не робитиме.

Чоловік погодився, завів жінку у своє купе, заблокував двері на верхній замок і спробував зґвалтувати її. Але в той час дитина почала плакати і жінка попросила дати їй можливість заспокоїти сина, оскільки “дитина може розбудити усіх”. Нападник погодився відпустити жінку, але пригрозив, що якщо вона не повернеться “він її знайде і буде гірше”.

Після цього жінка вибігла з купе, забрала сина і побігла до провідниць спершу свого, а згодом сусіднього вагону. Втікаючи, вона кричала і стукала у всі двері купе, однак на її прохання про допомогу ніхто не реагував.

Коментарі закриті.