Новини Дрогобича, Львова і України

Влада Луцька відмовилась вводити жорсткий карантин

Міська влада Луцька відмовилася посилювати карантин: зупиняти громадський транспорт і зачиняти різноманітні заклади. Додаємо, Луцьк потрапив до найнебезпечнішої зони із поширення Covid-19.

Про це у Facebook пише радник мера Ігор Поліщук.

На його думку, мотиви віднесення міста до так званої “червоної” зони незрозумілі, адже “в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось”.

Поліщук назвав це рішення “недолугим, невчасним та непрофесійним”, а Державну комісію ТЕБ та НС – “органом з не зовсім зрозумілим правовим статусом’.

Він вважає, що такими обмеженнями країну довели “до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні”.

“Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв’язку з вищевказаним незрозумілим рішенням.

Якщо центральна влада хоче працювати по закону — нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження”.

Нагадаємо, сьогодні вранці стало відомо, що на залізничних станціях Луцька і Тернополя не зупинятимуться пасажирські поїзди.

Коментарі закриті.