Новини Дрогобича, Львова і України

Подружжя, яке знімало на продаж збочені відео зі своєю 4-річною дитиною, нарешті потрапило за грати (ФОТО)

Сімейна пара з Дніпропетровщини, яка заробляла гроші, продаючи збочені відеозаписи зі своєю 4-річною донькою, потрапило за грати. Від затримання цих злочинців вже минуло понад 2 роки.

Про це повідомляє “Магнолія-ТВ”.

Подружжя викрили у червні 2018-го на Дніпропетровщині працівники відділу протидії торгівлі людьми поліції Полтавщини спільно з Департаментом БЗПТЛ Нацполу.

Поліцейські встановили нікнейм, під яким спільники завантажували файли в анонімний сегмент Інтернет-мережі. Як тоді з’ясували оперативники, вихідці з Кавказького регіону (чоловік, якому на момент затримання було 29 років, та його 30-річна дружина) фільмували статеві акти з 4-річною донькою та продавали порнографічне відео за криптовалюту. Для розсилки фігуранти використовували месенджер, також влаштовували платні онлайн-трансляції.

Під час обшуку у квартирі, яку тоді у Кривому Розі орендувала родина, поліція вилучила мобільні телефони, комп’ютерну та відеотехніку, що використовували для створення й поширення порнографічного контенту, а також власне “фільми”.

Понад один рік тривало досудове розслідування щодо 63 епізодів злочинної діяльності “родинного підряду”. Ще стільки ж часу знадобилося для судового розгляду 15 томів кримінального провадження.

Колегія суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу визнала чоловіка і жінку винними. Суд призначив кожному з них 12 років і 6 місяців позбавлення волі.

Нагадаємо, у столиці педофіл гвалтував 13-річного юнака.

Коментарі закриті.