Поліція затримала сутинерів, які торгували неповнолітніми дівчатами (ФОТО)

 Поліція затримала сутинерів, які торгували неповнолітніми дівчатами (ФОТО)

У Вінниці правоохоронці затримали злочинне угруповання, члени якого організовували надання секс-послуг. Також зловмисники втягували в цей бізнес неповнолітніх дівчат.

Про це повідомляє “Магнолія-ТВ”.

Під час обшуків у фігурантів вилучено телефони, сім-карти, грошові кошти, пістолети. Троє з них затримані в процесуальному порядку. В ході розслідування перевіряється ряд інших осіб на причетність до злочинної діяльності групи.

Зловмисників було затримано за силової підтримки спецпідрозділу КОРД.

Поліцейські встановили, що учасники угруповання розподілили між собою ролі, а саме чоловіки знаходили приміщення для надання послуг інтимного характеру, забезпечували охорону в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтами, а третя співучасниця вербувала жінок для заняття проституцією.

Жінок підшуковувала з числа тих, хто опинився в складних життєвих обставинах – мав скрутне матеріальне становище та відсутність моральних перепон.

Пособниця розміщувала відповідну рекламу специфічних послуг в інтернеті.

У фігурантів проведені обшуки. Правоохоронці вилучили докази незаконного секс-бізнесу, зокрема візитівки, мобільні телефони, а також гроші, отримані злочинним шляхом та зброю.

Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian