У Зеленського запропонували людям самостійно обирати, на яке свято брати вихідний

 У Зеленського запропонували людям самостійно обирати, на яке свято брати вихідний

В Офісі Президента Зеленського дали пропозицію роботодавцям надавати вихідний день працівникам, які хочуть відзначати певне релігійне свято.

Про це мовиться у матеріалі “Твоє місто”.

“Пропонується надати державний статус таким релігійним святам, як Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду. Відповідно до законопроекту, роботодавцю рекомендується надавати вихідний день співробітнику, який відзначає одне з цих свят відповідно до належності до тієї чи іншої релігійної конфесії”, – каже заступник керівника ОП Ігор Жовква.

Такий підхід, на його думку, дасть змогу забезпечити дотримання традицій святкування. Заступник керівника ОП додав, що “філософією цього документа є побудова в Україні мультиконфесійного толерантного суспільства відкритого типу”.

Нагадаємо, що 30 липня Володимир Зеленський видав указ, де запропонував Кабміну зробити низку релігійних свят державними та обговорити це питання з Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам’яті, після чого винести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian