Постраждалу у моторошній аварії на Львівщині 13-річну дівчинку доставили гелікоптером до Києва(ФОТО)

 Постраждалу у моторошній аварії на Львівщині 13-річну дівчинку доставили гелікоптером до Києва(ФОТО)

29 липня близько десятої вечора гелікоптер ДСНС у медичному варіанті доправив до Києва 13-річну дівчинку, яка разом із сестрою та батьками потрапила у ДТП, що сталося 27 липня на трасі Київ-Чоп в с. Дубина Бродівського району Львівської області.

Як пише “Говорить Дрогобиччина” про це інформує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

З міста Броди дитину було вирішено транспортувати після консультації фахівців – нейрохірурга та анестезіолога, які також прибули з Києва. Надалі її лікуванням займатимуться столичні лікарі.

Цьогоріч це вже не перший випадок, коли гелікоптери ДСНС надають допомогу громадянам, які з різних причин не можуть безпечно дістатися медичного закладу в іншому куточку країни. Так, нещодавно до столичного Інституту серця було перевезено пацієнта після трансплантації серця. Також під час недавніх паводків у Карпатському регіоні гелікоптер ДСНС транспортував породіллю, якій була необхідна госпіталізація, проте дороги були пошкоджені негодою.

Загалом, виконання рейсів санавіації дозволяє у найкоротші терміни доправили важкохворих, або важкотравмованих пацієнтів для надання їм необхідної допомоги без ризику ускладнень у разі наземного транспортування.

Нагадаємо, що після внаслідок цієї аварії у лікарні загинула 16-річна дівчина.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian