Новини Дрогобича, Львова і України

“Спочивай з Богом, синку. Тепер ти мій Ангел”, – Павлік прокоментував втрату сина

Відомий український співак і музикант Віктор Павлік вперше публічно прокоментував смерть свого 21-річного сина Павла, який помер від онкозахворювання.

Про це співак написав на сторінці у Facebook.

“Спочивай з Богом, синку. Ти тепер мій Ангел. Амінь”, – коротко написав артист.

Як відомо, молодший син співака з жовтня 2018 року боровся з онкологією. Про смерть сина повідомила колишня дружина Павліка Лариса Созаева.

Про смерть 21-річного Павла Павліка, який з жовтня 2018 року боровся з онкологічним захворюванням, вранці 7 серпня повідомила його мати і колишня дружина музиканта Лариса Созаева.

У липні хлопця перевели хоспіс, де він продовжував боротися з хворобою. У свою чергу, третя дружина Віктора Павлика, його концертний директор Катерина Репяхова , яка кілька днів тому полетіла на відпочинок до Болгарії, повідомила про рішення повернутися до Києва раніше. “Перебування тут вже не відпочинок, а мука”, – написала вона в Instagram.

Вперше про хворобу сина Віктор Павлик повідомив передплатникам в мережі восени 2018 року – у хлопця виявили рак кісток. Тоді ж музикант попросив про фінансову допомогу для дорогого лікування.

З того часу Павло Павлік пережив складну операцію, пройшов курс променевої і 18 курсів хіміотерапії. Як зізнався пізніше сам Павлик-молодший , на жаль, лікування не принесло бажаних результатів. Останнім часом він уже не міг пересуватися без інвалідного візка.

Нагадаємо, син Віктора Павліка помер після важкої боротьби з раком.

Коментарі закриті.