Новини Дрогобича, Львова і України

Дівчинка, яка потрапила під колеса авто в Дрогобичі, не отримала жодного перелому, проте стан важкий

4-річна дівчинка, яку в Дрогобичі тричі переїхав автомобіль, перебуває у реанімації в лікарні ОХМАТДИТ у Львові. Її стан важкий, проте у дитини не виявили жодного перелому.

Про це zaxid.net розповіла головна лікарка обласної клінічної дитячої лікарні Олександра Бурда.

Коли 4-річна дівчинка каталася на самокаті, 19-річний водій автомобіля Volkswagen Golf, рухаючись заднім ходом, наїхав на неї. Цей момент зафіксували камери спостереження. На відео чітко видно, що водій спершу зачепив дитину заднім колесом, потім переїхав її переднім. Коли дівчинка вже лежала на землі, водій не зупиняючись, ще раз переїхав її лівим переднім колесом.

З численними травмами дівчинку одразу госпіталізували до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ”. Стан дитини важкий, вона в реанімації.

“У дитини важкі тілесні ушкодження: закрита черепно-мозкова травма, численні садна голови, тулуба та кінцівок. Окрім того у неї гематома печінки. Наразі невідомо, що буде з цією гематомою. Дівчинка під постійним наглядом лікарів”, – розповіла головна лікарка обласної клінічної дитячої лікарні.

“На диво, у дитини немає жодного перелому”, – додала лікарка.

Зараз дитина перебуває у свідомості. Від вчора дівчинці провели численні обстеження та аналізи, а сьогодні їй роблять комп’ютерне обстеження голови. Результати КТ ще не відомі.

Нагадаємо, у Дрогобичі водій наїхав автомобілем на 4-річну дівчинку.

Коментарі закриті.