“Мінімалка” зросте? Зеленський зареєстрував відповідний законопроект (ПОДРОБИЦІ)

 “Мінімалка” зросте? Зеленський зареєстрував відповідний законопроект (ПОДРОБИЦІ)

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді України законопроект № 3963. Він передбачає зміни до держбюджету і збільшення мінімальної зарплати.

Про це повідомляє УНІАН.

Коли можуть підняти мінімальну зарплату

Законопроект пропонує з 1 вересня збільшити мінімальну зарплату на 5,86% – до 5000 гривень. Водночас з метою збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та мінімальною зарплатою збільшуються витрати на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС .

Його розмір складе 2225 гривень (підвищення складе 5,86%). Також президент пропонує збільшити планові податкові надходження на 541,3 млн грн, в тому числі з податку та збору на доходи фізичних осіб – на 461,3 млн грн і податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – на 80 млн гривень.

Графік підвищення “мінімалки”

Уряд на виконання завдання президента визначило графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні. Так, з 1 вересня цього року вона буде збільшена до 5 тисяч гривень, з 1 січня наступного року – до 6 тисяч гривень, а з 1 липня 2021 року – до 6,5 тисячі гривень.

Як писала “Говорить Дрогобиччина”, в Україні підвищать зарплати.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian