Новини Дрогобича, Львова і України

“Це знущання над людьми”: пів доби під сонцем, без води, їжі та туалету: шалені черги на КПП “Шегині” (ВІДЕО)

Піший пункт пропуску Шегині на українсько-польському кордоні після карантину відновив роботу місяць тому. Щодоби за кордон виїжджають щонайменше півтори тисячі українців. Переважно це заробітчани, які їдуть до сусідньої Польщі на сезонні роботи.

Про це повідомляє 5 канал.

З великими валізами до пішого пункту пропуску Шегині цілодобово ринуть люди. Виїхати з України охочих чимало.

Подорожувальники проходять українську сторону за кілька хвилин. Далі – нейтральна територія. Тут, щоб потрапити до Польщі, люди очікують подекуди щонайменше пів доби.

Години в черзі – це знущання, скаржаться подорожувальники. Адже сховатися від сонця чи дощу ніде, доступу до води та туалету немає, перепочивають сидячи на валізах або бордюрах.

“З Волині добиралися туди 5 годин. І в черзі ми стоїмо з 3-ї години ночі. Що може задовільняти. Стоїмо. Туалетів нема, нічого нема, це просто знущання з людей”, – каже громадянка України Олена.

Прикордонники кажуть: великі черги – це наслідок посилених карантинних заходів: польські колеги не встигають оперативно оформлювати документи та контролювати стан здоров’я мігрантів.

Великі черги створюють натовп, який структурувати не можливо, нарікають прикордонники. У черзі люди дистанції не дотримуються та маски надягають не всі.

Пункт пропуску Шегині – єдиний піший перехід на українсько-польському кордоні. Черги зменшаться, лише коли дозволять перетинати кордон рейсовим автобусам – припускають прикордонники.

Коментарі закриті.