Новини Дрогобича, Львова і України

У Дрогобичі закривають на карантин всі заклади громадського харчування, продуктові магазини будуть працювати за встановленим графіком

Заклади громадського харчування від завтра, 18 березня, призупиняють свою роботу. У тому числі заборонено роботу закладів громадського харчування і у готелях. Працювати закладам громадського харчування дозволено лише за умови надання послуги онлайн-замовлень та доставки.

Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради.

Відповідне рішення сьогодні, 17 березня, прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час засідання у Дрогобицькій міській раді.

У торгівельно-розважальних центрах дозволено роботу лише продуктових магазинів, супермаркетів, аптек, зоомагазинів, магазинів дитячого харчування та побутової хімії.

Роботу цілодобових продуктових магазинів обмежено з 8:00 до 22:00.

Зачиняються від завтра і заклади, які надають косметологічні, перукарські, масажні та спа послуги.

На період карантину також зачинять речові ринки, магазини секонхенди, магазини промислових товарів, кінотеатри, театри, музеї, галереї, бібліотеки та інші культурні і розважальні заклади, дитячі розважальні центри, клуби, зоопарки, фітнес клуби, тренажерні зали, басейни та лазні.

Однак, торговим закладам господарських товарів та торговим закладам будівельних матеріалів діяльність дозволено, але за умови здійснення онлайн-замовлень чи телефоном з подальшою доставкою товару замовнику.

Перелік закладів, яким дозволено діяльність на період карантину:
– продуктовим магазинам;
– супермаркетам;
– аптекам;
– зоомагазинам;
– магазинам побутової хімії;
– спеціалізованим магазинам дитячого харчування;
– установам банків;
– поштовим установам;
– автогазозаправним станціям;
– станціям технічного обслуговування транспортних засобів;
– ветеринарним лікарям та амбулаторіям.

Роботодавцям рекомендовано організувати дистанційну роботу для працівниківвіком від 55 років та особам, які мають хронічні захворювання.

Роботодавці зобов`язані забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (маски, рукавиці, деззасоби), а також встановити при вході в приміщення дезінфікуючі засоби для відвідувачів.

Також буде переглянуто режим роботи громадського транспорту.

Обмежено збори людей у групах більше 10 осіб.

Відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, КП «Муніципальна варта» доручено вжити заходів щодо негайного припиненнястихійної торгівлі на території міста Дрогобича.

Коментарі закриті.