У Львові спецпризначенці доправили породілю до пологового будинку (ВІДЕО)

 У Львові спецпризначенці доправили породілю до пологового будинку (ВІДЕО)

У Львові поліцейські зі спецпідрозділу ТОР Олексій Бобров, Олександр Кафаров та Назарій Качмар допомогли швидко доставити породіллю у пологовий будинок.

Про це інформує Патрульна поліція Львівської області, передає “Говорить Дрогобиччина”.

На Левандівці, до патрульних звернувся чоловік на ім’я Володимир і сказав, що його дружина Ірина народжує і їм терміново потрібно до пологового.

Патрульні увімкнули проблискові маячки червоного та синього кольорів та сирену.

За 10 хвилин з вулиці Суботівської до вулиці Джорджа Вашингтона екіпаж оминув усі ускладнення в русі.

Жінка у пологовому будинку народила дівчинку-первістка.

ТОРівці супроводили до пологового жінку, яка народжувала

Трохи затишних вам новин на вечір: ТОРівці супроводили до лікарні жінку в якої почалися пологиПочаток нічної зміни для заступника командира взводу роти ТОР Олексія Боброва та інспекторів Олександра Кафарова та Назарій Качмара був незвичним. Патрулюючи на Левандівці, до них звернувся чоловік на ім'я Володимир і сказав, що його дружина Ірина народжує і їм терміново потрібно до пологового.Не вагаючись ні миті, патрульні увімкнули проблискові маячки червоного та синього кольорів та сирену.За 10 хвилин з вулиці Суботівської до вулиці Джорджа Вашингтона екіпаж оминув усі ускладнення в русі. Ми дякуємо усім учасникам дорожнього руху які надавали дорогу спецтранспорту.Якби не допомога ТОРівців, жінка народила б автомобілі, адже щойно вона зайшла до пологового, то практично одразу народила дівчинку-первістка.Вітаємо молоду сім'ю з поповненням!Новоспечений батько подякував патрульним, а особливо Назарій, який був за кермом!Колеги, так тримати!Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:Телеграм:https://t.me/lvivpatrolpoliceІнстаграм:https://www.instagram.com/lvivpatrolpolice?r=nametagЮтуб:https://m.youtube.com/channel/UCR9Zt4fbiAIDX02kYtUIcFgТвіттер:https://twitter.com/PressLviv?s=09#ПорядокЦеТи #lvivpolice #патрульнаполіція

Опубликовано Патрульна поліція Львівської області Вторник, 13 октября 2020 г.

Нагадаємо, стало відомо, скільки коштує зробити ПРЛ-тест у Львові.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian