Новини Дрогобича, Львова і України

Музика для вільних людей – гурт PANCHYSHYN презентував композицію «Відпускаю»

Гурт PANCHYSHYN, який творить музику вільних людей, вже цієї осень презентує сингл “Відпускаю”. Гурт сам собі пробиває свою дорогу у шоубізнес, власними силами і якісним музичним матеріалом. Кожна композиція гурту набуває все більшої популярності та впізнаваності.

Пісня “Відпускаю” гурт створив під час карантину, але планували показати своєму слухачеві її саме восени:

   “Відпустити щиро, по справжньому – найважча робота душі. Особливо відпустити того, кого любиш. Кожен з нас проходив через це. Часом ми готові залишити щось добровільно, а часом нам доводиться відпускати те, чого вже і так немає у нашому житті – спогади і почуття, які назавжди лишилися в минулому. Відпустити, забути, пробачити і просто рухатись далі. Вдих-видих. Життя продовжується.” – це історія пісня, яку розповідає Остап Панчишин та його гурту з однойменною назвою.

Музику до пісні “Відпускаю” створив лідер гурту PANCHYSHYN – Остап Панчишин, а слова написала дружина музиканта – Аліна Панчишин. Це вже не перша спільна сімейна робота, і в такій колаборації пісні гурту набувай ще більшої популярності:

“У вас є людина, з якою ви закінчуєте речення/фрази один одного? Бо настільки добре відчуваєте один одного.В мене от є людина, яка закінчує за мене цілу пісню – тобто пише тексти. І напевно проживає в тих віршах щось своє. А я своє. Отак і живем… Одна історія різних часів і різних людей – Відпускаю.”

Гурт PANCHYSHYN вже відзняв відеороботу на пісню “Відпускаю”, прем’єра якої планується вже в кінці жовтня.

Коментарі закриті.