Новини Дрогобича, Львова і України

Ексзаступник командира полку А30В та політв’язень Сергій Бевз підтримав Михайла Яворського і Haціoнальний Koрпус на виборах до Східницької ОТГ

Колишній заступник командира полку А30В та політв’язень Сергій Бевз підтримав Михайла Яворського та Haціoнальний Koрпус на виборах до майбутньої Східницької ОТГ, які відбудуться 25 жовтня. Також діяч пояснив, чому впевнений у цьому кандидаті.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”.

“25 жовтня українці вчергове робитимуть важливий політичний вибір, визначаючи склад місцевої влади. Цьогорічне волевиявлення проходитиме на тлі повзучої капітуляції, антиукраїнського реваншу, глибокої економічної кризи. В складні часи українці мають обирати справжніх. Тих, хто конкретними діями доводить свою відданість національним інтересам.

У випадку зі Східницькою ОТГ таким кандидатом є Михайло Яворський. Знаю його як здібну, чесну та порядну людину. Націоналіст, людина реальних справ, що сама себе зробила”, – заявив Сергій Бевз, голова Західного Терену Національного Корпусу, політв’язень і ветеран російсько-української війни.

Співрозмовник додав, що Більше 6 років Михайло займається громадською діяльністю. Він – командний гравець. Уміє гуртувати довкола себе дієвих людей та спрямовувати їх до спільної мети. “За плечима Михайла десятки ефективних акцій та реалізованих проектів. Тепер він прагне використати свої здібності для добробуту мешканців Східницької ОТГ. Впевнений, що Михайло має великий потенціал, щоб суттєво змінити життя громади на краще”, – аргументував Сергій Бевз.

“Закликаю жителів Східницької ОТГ підтримати Михайла Яворського та його команду на місцевих виборах. Теперішні загрози покладають на українців особливу відповідальність за їхній вибір. Доля держави залежить від кожного. Саме тому дуже важливо, щоб сьогодні владу на місцях отримали націоналісти, які забезпечать надійний тил нашим воїнам та стануть противагою деструктивним силам, що руйнують державу зсередини!”, – підсумував ветеран і політичний діяч.

Коментарі закриті.