Новини Дрогобича, Львова і України

Вітчим з матір’ю заставляли сина стояти колінами на гречці: гречка вросла дитині в ноги

В місті Омськ, що у Росії суд заарештував місцевого жителя, який в якості покарання за погану поведінку змушував пасинка стояти колінами на гречаній крупі.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на регіональне управління Слідчого комітету.

35-річний програміст Сергій Казаков жив разом з 27-річною матір’ю дитини. Відомо, що він ставив пасинка на крупу не менш шести раз на період від півгодини до дев’яти годин протягом кількох місяців, а процес записував на відео і потім особисто переглядав. Так він карав за несвоєчасне повернення зі школи або з прогулянки. Мати хлопчика була в курсі того, що відбувалося, але всі дії схвалювала.

Після чергового покарання хлопчик втік до сусіда по дачі і розповів про все. Сусід повідомив про це в поліцію. Дитину відправили на лікування, під час якого з’ясувалося, що крім стояння на колінах вітчим часто його бив. Хлопчику також поставили діагноз «білково-енергетична недостатність» через частого недоїдання.

Дитині вже провели операцію. Під наркозом йому видалили частки гречки з ран. Зараз він знаходиться на лікуванні, його мати – під підпискою про невиїзд. Заведені кримінальні справи за статтями про катування, навмисне заподіяння шкоди здоров’ю і невиконанні обов’язків по вихованню неповнолітнього. Матері і вітчиму загрожує до семи років позбавлення волі.

Коментарі закриті.