Головний фінансовий документ Трускавця на наступний рік розглянули у депутатських комісіях та під час громадських слухань.
Про це повідомив начальник фінансового управління Микола Федоричак, передає сайт Джерела Трускавця.
Отже, прогнозовані доходи до бюджету Трускавця становитимуть 234,9 млн грн, в тому числі до загального фонду – 226,4 млн. У порівнянні з цьогорічним бюджетом надходження є меншими, оскільки тепер субвенція на виплату пільг і субсидій не йде у місцеві бюджети, а субвенція на медицину врахована лише за перший квартал.
Основним бюджетоутворюючим чинником є податок на доходи фізичних осіб – прогнозовані надходження – 102,3 млн грн, що на 6,3 млн грн більше, аніж цього року. До бюджету також будуть зараховуватися акцизний податок, податок з нафтопродуктів і паливно-мастильних матеріалів – планується у 12,1 млн грн. Прогнозований податок на нерухоме майно – 14,7 млн грн, єдиний податок – 26 млн грн.
Місцевих податків і зборів повинно надійти 76,8 млн грн. Це менше, аніж цього року через зменшення плати за землю – ухвалена нова нормативно-грошова оцінка землі. А також «Альфа Плюс», перейшовши на спрощену систему оподаткування, звільнена від податку за землю площею 132 га біля питного озера. Ці надходження становили 5,6 млн грн щороку.
Якщо говорити про видаткову частину бюджету, то на утримання органів управління пропонується скерувати 31,4 млн грн, що на 2,2 млн грн більше, ніж цього року. З цієї суми на заробітну плату трускавецьких посадовців витратять 28,5 млн грн.
На сферу комунального господарства скерують 27,2 млн грн. УЖКГ і Б з бюджету розвитку отримає на продовження робіт, які розпочаті, отримає 12, 8 млн грн, з яких на капітальний ремонт вулиць – 5 млн грн, на оновлення житлового фонду – 3 млн грн.
Щодо освіти – її фінансування становитиме 99,5 млн грн, тобто 49% у структурі бюджету. З цієї суми на зарплату – 82,5 млн грн, на енергоносії – 10 млн грн, на харчування – 3,7 млн грн, видатки з власних надходжень установ освіти – 3, 9 млн грн.
Видатки на міську лікарню становитимуть 14,7 млн грн, з них – 5,8 млн грн субвенція на перший квартал. Місто дофінансовує з бюджету 8,9 млн грн, з яких 2 млн грн – на заробітну плату, медикаменти та харчування, які не забезпечує в повному обсязі субвенція, решта – оплата енергоносіїв до кінця року.
У структурі видатків бюджету на наступний рік – 74,2% припадає на виплату зарплат та енергоносіїв, – підсумував Микола Федоричак.
Депутати мають розглянути і ухвалити бюджет Трускавця -2020 на засіданні сесії міськради, яке відбудеться 18 грудня.
Коментарі закриті.