“Не чиніть спротиву”, – Тихановська попросилаш білорусів більше не протестувати (ВІДЕО)

 “Не чиніть спротиву”, – Тихановська попросилаш білорусів більше не протестувати (ВІДЕО)

Суперниця Олександра Лукашенка на білоруських президентських виборах Світлана Тихановська записала нове відеозвернення до білорусів. У ньому вона закликає людей, які її підтримують, не виходити більше на площі та дотримуватися закону.

Відеозвернення вперше було опублікованово 11 серпня на провладному білоруському каналі у Telegram “Желтые сливы”.

“Білоруси! Я закликаю вас до розсудливості і поваги до закону. Я не хочу крові і насильства. Я прошу вас не протистояти міліції, не виходити на площі, щоб не наражати своє життя на небезпеку. Бережіть себе і своїх близьких”, – говорить Тихановська.

На відео видно, що Світлана Тихановська читає текст звернення із аркуша паперу.

Соратниця Тихановської Марія Колєснікова заявила, що це відеозвернення було записано у будівлі ЦВК ще учора, 10 серпня, під тиском білоруських силовиків, пише TUT.by.

“Я вважаю, що після трьох годин у кабінеті з представниками силових структур, коли є діти, коли є чоловік, який знаходиться під кримінальним переслідуванням, коли є друзі і прихильники, які перебувають у в’язниці, про деяких із них Світлана не знала нічого вже кілька днів, наприклад, про Марію Мороз, коли все твоє оточення і сім’я знаходяться в заручниках, дуже складно робити заяви не під тиском”, – заявила Колєснікова.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський відреагував на протести в Білорусі.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian