Новини Дрогобича, Львова і України

«Тепер якийсь українофоб з Макеєвки подає на мене у Шевченківський суд»: Ірину Фаріон будуть судити, вона просить підтримки (ВІДЕО)

Екс-нардепка Ірина Фаріон стала гостем ток-шоу “Говорить великий Львів”. В ефірі вона розповіла, що 31 липня у Львові над нею відбудеться суд. А все через нібито її образу на адресу російськомовних громадян.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, пише “Говорить Дрогобиччина”.

“Тобто мене звинувачують в тому, що я нібито образила російськомовних. Нічого дивного. У 2003 році моя студентка намалювала фантастичний плакат: “Не знаєш? Не тямиш? Чи не поважаєш?” – і стрілка в бік Росії. Проти мене тоді порушили кримінальну справу, але провадження не відкрили. А тепер Шевченківський суд у Львові відкрив провадження”, – розповіла Ірина Фаріон.

Також екс-нардеп додала, що автор даного плакату стала відомим архітектором у Львові.

“Що якби ми тоді, в 2003 році, в цей поїзд завантажили всіх українофобів, у нас би з вами сьогодні не було загрози для незалежності”, – сказала Фаріон.

Вонв заявила, що в Україні немає такого населення (російськомовного ред.), оскільки це не юридична норма, і обурилася тим, що “якийсь українофоб з Макіївки” сьогодні подає на неї заяву в суд, оскільки не хоче терпіти її наполегливих нагадувань про це.

https://youtu.be/lPFLNPfhPjI

Нагадаємо, що нещодавно Фаріон назвала нардепку від “Слуги народу” політичним опудалом і примівною дурепою.

Коментарі закриті.