У Львові Генконсульство Польщі призупиняє роботу: стала відома причина

 У Львові Генконсульство Польщі призупиняє роботу: стала відома причина

Генеральне консульство Польщі у Львові, що на вулиці Івана Франка, 108, призупиняє прийом громадян до п’ятниці, 14 серпня, через епідемічну ситуацію в регіоні.

Про це повідомили 7 серпня на сайті консульства, інформує “Говорить Дрогобиччина”.

З понеділка, 10 серпня, тимчасово не прийматимуть візові анкети як у консульстві, так і у візових центрах, заяви з метою отримання чи продовження дії Карти поляка. Загалом прийом осіб у всіх випадках, які не вимагатимуть невідкладного втручання консула, призупинено.

«Громадяни Республіки Польща, що опинилися у складній та неочікуваній ситуації, яка вимагає невідкладного втручання консула, зможуть зв’язатися з консульством за номером +38 095 2600 200. Це екстрений номер виключно для громадян Республіки Польща, яким потрібна консульська допомога», – уточнили в консульстві.

Видачу документів, поданих до консульства, мають відновити з 17 серпня, проте в дипустанові не виключають продовження обмежень роботи, якщо епідемічна ситуація погіршиться.

Зазначимо, що у Львові та трьох районах області до понеділка, 10 серпня, включно встановлений помаранчевий рівень епідемічної небезпеки.

Львівська область з кінця червня перебуває на першому місці за кількістю хворих на коронавірус серед регіонів – станом на ранок 8 серпня Covid-19 діагностували у майже 11 тисяч людей.

Польща, як і решта країн Євросоюзу, поки що не відкрила кордонів з Україною. До Польщі можуть в’їхати лише окремі категорії українців, зокрема, сезонні працівники, студенти польських університетів та члени сімей громадян країн ЄС.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian