Новини Дрогобича, Львова і України

У МОЗ опублікували оновлену карту карантинних зон: де зараз Львівська область

Міністерство охорони здоров’я України оновило карту карантинних зон. Відтак у “червоній” зоні опинилися нові райони.

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на “032”.

Згідно з оновленою картою МОЗ, до червоної зони увійшов Харків, Костопільський район на Рівненщині та Кіцманський район у Чернівецькій області. Натомість Тернопіль, що був до того у “червоній” зоні зараз потрапив до “зеленої”, а Луцьк (раніше “червона” зона) перейшов до “помаранчевої”. Від наступного тижня місто Київ та Київська область досі лишаються у “зеленій” зоні.

Що змінилося у Львівській області? 

Станом на зараз більшість районів Львівщини залишаються у “зеленій” зоні. Натомість саме місто Львів та Пустомитівський і Перемишлянський райони знаходяться у “помаранчевій” зоні. У області до “жовтої” зони увійшли: Яворівський район, Жовківський район та Кам’янка-Бузький район.

Визначення, до якої зони відноситься та чи інша адміністративно-територіальна одиниця приймають на основі 4 критеріїв: завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА ; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19.

Нагадаємо, що в Україні станом на 6 серпня коронавірус підтвердили у рекордної кількості людей.

Коментарі закриті.