Новини Дрогобича, Львова і України

Юрій Михальчишин підтримав Михайла Яворського і команду Нацкорпусу на виборах до Східницької ОТГ

Юрій Михальчишин, народний депутат VII скликання, експерт з питань безпеки й офіцер полку А30В напередодні місцевих виборів підтримав кандидата на пост голови Східницької Михайла Яворського і кандидатів у депутати цієї ж ОТГ – команду Національного Корпусу.

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина”.

“Це неправда, що вся освічена та активна молодь тільки й мріє, що про еміграцію та роботу закордоном. Молоді патріоти з сучасною освітою, виховані на ідеалах боротьби українського націоналізму, що мають досвід громадського контролю над чиновниками – надійна опора в боротьбі з реваншем “п’ятої колони”.

Наступ російських реваншистів неминуче продовжиться атакою на Галичину як бастіон національної свідомості та нескореності, відтак від якості представників місцевих громад залежить, чи буде наш опір успішним”, – заявив Юрій Михальчишин.

“Досвідчені господарники” та “ефективні менеджери”, які вміють лише продавати повітря, не врятують “маленьких українців” від свавілля чиновників, корупції в державних органах, розкрадання майна громад і знищення закладів освіти, культури та медицини. Це під силу тільки реальним дієвим патріотам, які пройшли вишкіл громадської роботи, фахово підходять до аналізу проблем та вірять в національну ідею більше, ніж в долари США”, – додав колишній нардеп.

Він наголосив, що одним з таких українців є Михайло Яворський і він потребує підтримки краян, “аби спільно захистити безпеку і добробут галичан від проросійської нечисті”.

Коментарі закриті.