Стало відомо, як у Львові святкуватимуть День Незалежності

 Стало відомо, як у Львові святкуватимуть День Незалежності

Львів продовжує залишатися в помаранчевій зоні, тому всі заходи до Дня Незалежності будуть на свіжому повітрі.

Про це розповів Андрій Москаленко в ефірі радіо «Люкс FM», передає “Говорить Дрогобиччина”.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку заявив, що святкування розпочнеться з вшанування наших Героїв (Личаківське кладовище і Меморіал Небесної Сотні), далі святкові події відбуватимуться у найбільших парках міста, а на пл. Ринок буде концерт Братів Гадюкіних, який зможе послухати лише допустима кількість людей.

«Львів продовжує залишатися у помаранчевій зоні. Вчора ми провели 1658 ПЛР-тестів, з них є позитивними по Львівській області 188, а по місту Львову — 72. Тобто така динаміка залишається вже певний час. Зараз наближається День Незалежності, будуть різного роду заходи й події, тому ми просимо всіх особливу увагу звертати на особисті заходи безпеки — мова йде про маски, дезінфекцію. Бо коронавірус є і бачимо це за результатами останніх тижнів – динаміка не спадає. Тому прохання всіх бути обережними», — наголосив Андрій Москаленко.

За його словами, День Незалежності у Львові розпочнеться з подяки нашим Героям, які віддали своє життя за незалежність. Вшанування буде і на Личаківському кладовищі та на Меморіалі Небесної Сотні.

«В основному події до Дня Незалежності будуть на свіжому повітрі. Акцент буде на Стрийський парк, де будуть цікаві експозиції та виставки. Будуть події у парку ім. Богдана Хмельницького (парку культури), на Сихові, біля університету ім. І. Франка. Буде також такий експериментальний виступ Братів Гадюкіних. Це буде безпечний концерт, бо він буде з балкона на пл. Ринок. Вся територія на пл. Ринок буде поділена на квадрати. Тому більше, ніж дозволена кількість, не зможе його подивитися, бо необхідно дотримуватися допустимої відстані та дистанції між людьми», – розповів посадовець.

Читайте також: День Незалежності у Дрогобичі: стало відомо, як відбудеться святкування в умовах пандемії COVID-19.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian