Новини Дрогобича, Львова і України

У МОЗ розповіли, діяльність яких закладів обмежать з посиленням карантину в Україні

Міністерство охорони здоров’я України запропонує уряду посилити певні карантинні обмеження. Планують обмежити діяльність зон харчування, розваг та дитячих кімнат у ТРЦ, а також заборонити масові заходи, басейни та спорт-зали.

Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник глави МОЗ Віктор Ляшко, пише “Говорить Дрогобиччина”.

“Ми хочемо запропонувати уряду обмеження діяльності зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон у ТРЦ. Хочемо, щоб у ТРЦ працювали лише магазини і люди могли купити необхідні речі. Також хочемо просити заборони всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів і басейнів”, – повідомив Віктор Ляшко.

Також МОЗ просить уряд заборонити діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних норм.

Також міністерство рекомендує запровадити час для людей віком від 60 років в магазинах, аптеках тощо із 10:00 до 12:00. За його словами, ця рекомендація не заборонятиме людям похилого віку відвідувати магазини в інший час, але вона має спонукати людей до 60 років не відвідувати магазини, аптеки саме в період з 10:00 до 12:00.

“На жаль, ситуація із поширенням коронавірусної інфекції погіршується. У країнах світу вводяться додаткові карантинні обмеження і навіть локдауни. Австрія, Іспанія, Бельгія, Англія вводять локдауни, а Румунія, Португалія, Італія і Німеччина посилюють національні карантинні обмеження. Великі події скасовують, ресторани, фітнес-центри закривають, більшість офісів переходять на дистанційну роботу. Продовжують працювати лише загальноосвітні заклади і громадський транспорт”, – заявив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, уряд не планує карантинний локдаун України.

Коментарі закриті.